FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Sesje dziecięce – dobra zabawa – to jest główny cel sesji, zdjęcia to produkt uboczny Dzieci to najwspanialszy temat do fotografowania, ustawianie i proszenie o uśmiech jest dla mnie podcinaniem skrzydeł. Pomysł jest jeden – Wy się bawicie, a ja biegam dookoła z aparatem. Ustalamy idealną porę do zdjęć, miejsce, szczegóły.

 

NOWE SESJE DZIECIĘCE

Prezent na Święta? Bony podarunkowe na sesje zdjęciowe..

Szukasz prezentu na Święta? Bony podarunkowe na sesje zdjęciowe to doskonały pomysł na prezent gwiazdkowy zarówno dla młodych rodziców jak i młodych par. Bon podarunkowy jest ważny 12 miesięcy i można go wykorzystać na dowolną sesję zdjęciowa, zaczynając...

Kiedy maluszek się urodzi, często robimy mu zdjęcia, których z każdym rokiem przybywa. Dzięki nim możemy powspominać, cieszyć się raz jeszcze minionymi chwilami i dokładniej obserwować dorastanie naszych pociech.

Nasz album możemy wzbogacić szczególnymi zdjęciami wykonanymi w profesjonalnych warunkach. Sesja dziecięca to czas w którym nasza pociecha ma się czuć dobrze i komfortowo.

W sesji dziecięcej mogą brać udział dzieci powyżej 5tego miesiąca. Sesja wykonywana jest w studio, plenerze lub u rodziców w domu.

Ważna jest pora sesji, szczególnie w przypadku dzieci, które śpią w ciagu dnia. Sesje umawiamy rano lub po drzemce, tak, żeby maluchy były wypoczete i chętne do współpracy.

Nasze studio fotograficzne dysponuje ubrankami dla dzieci do 1.5 roku, powyżej rodzice zapewniają ubrania na sesje.