FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Sesje dziecięce – dobra zabawa – to jest główny cel sesji, zdjęcia to produkt uboczny Dzieci to najwspanialszy temat do fotografowania, ustawianie i proszenie o uśmiech jest dla mnie podcinaniem skrzydeł. Pomysł jest jeden – Wy się bawicie, a ja biegam dookoła z aparatem. Ustalamy idealną porę do zdjęć, miejsce, szczegóły.

 

NOWE SESJE DZIECIĘCE

Mini sesje na Dzień Mamy, 2-6 maja, Rybnik

Mini sesje na Dzień Mamy, 2-6 maja, Rybnik

Zapraszam serdecznie na kolejną edycję mini sesji fotograficznych z okazji Dnia Mamy. Przyjdźcie ze swoimi dzieciaczkami i mamusiami. Tatusiowie też mile widziani! W tym roku będzie wiosennie i kolorowo! 💐🌷🌹🌼 Zapisy przez wiadomość...

Szkoła Rodzenia Rybnik „ProFeminae”

Szkoła Rodzenia Rybnik „ProFeminae”

Zobaczcie jak pięknie wygląda Szkoła Rodzenia ProFeminae w Rybniku ❤️ Dziękuję moim cudownym modelkom z sesji ciążowych i modelowi z sesji noworodkowej. Fotografia: Szkoła Rodzenia Rybnik "ProFeminae" S.C.

Portret dziecięcy / Ania, Rybnik

Portret dziecięcy / Ania, Rybnik

Czasami na sesjach świątecznych pojawiają się takie perełki. Starsze rodzeństwo zawsze mile widziane. Bardzo, bardzo mile... Cudownie pracuje się z kimś, kto wie o czym mówię, nie ucieka, nie zjada dekoracji i nie ślini ubrania ;) Fajna odskocznia od "moich"...

Kiedy maluszek się urodzi, często robimy mu zdjęcia, których z każdym rokiem przybywa. Dzięki nim możemy powspominać, cieszyć się raz jeszcze minionymi chwilami i dokładniej obserwować dorastanie naszych pociech.

Nasz album możemy wzbogacić szczególnymi zdjęciami wykonanymi w profesjonalnych warunkach. Sesja dziecięca to czas w którym nasza pociecha ma się czuć dobrze i komfortowo.

W sesji dziecięcej mogą brać udział dzieci powyżej 5tego miesiąca. Sesja wykonywana jest w studio, plenerze lub u rodziców w domu.

Ważna jest pora sesji, szczególnie w przypadku dzieci, które śpią w ciagu dnia. Sesje umawiamy rano lub po drzemce, tak, żeby maluchy były wypoczete i chętne do współpracy.

Nasze studio fotograficzne dysponuje ubrankami dla dzieci do 1.5 roku, powyżej rodzice zapewniają ubrania na sesje.