FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Sesje noworodkowe – im szybciej tym lepiej. Nowo przybyłe maleństwa nie są zainteresowane naszym światem, wolą porządnie pospać, a śpiący maluszek to idealny model zdjęć.

 

SESJA NOWORODKOWA / NOWOŚCI

Prezent na Święta? Bony podarunkowe na sesje zdjęciowe..

Szukasz prezentu na Święta? Bony podarunkowe na sesje zdjęciowe to doskonały pomysł na prezent gwiazdkowy zarówno dla młodych rodziców jak i młodych par. Bon podarunkowy jest ważny 12 miesięcy i można go wykorzystać na dowolną sesję zdjęciowa, zaczynając...

Igusia, tatuaż by INK-OGNITO TATTOO

Kiedyś pisałam, że pokażę Wam coś, co mnie baaardzo wzruszyło. Dla mnie najcudowniejsza rzecz na świecie! Jest mi szalenie miło, że moje zdjęcie zostało tak pięknie „przelane” na skórę ! INK-OGNITO TATTOO fantastyczna robota! Tomku bardzo dziękuję. Ktoś...

Sesja noworodkowa jest przeżyciem wyjątkowym pod wieloma względami. Niezwykła pamiatka na zawsze.
Przede wszystkim należy pamiętać, że sesje noworodkowe wykonuję do drugiego tygodnia życia, kiedy maluszki najwięcej śpią i chętnie “współpracują”.

Zdjęcia mogą być wykonywane zarówno w studio, jak i w domu czy w plenerze. Najważniejsze jest to, aby mały model czuł się komfortowo. Sesja fotograficzna zawsze odbywa się w towarzystwie rodziców.

Podczas sesji w studio wykorzystujemy skrzyneczki, koszyczki, czapeczki czy maskotki. W moim studio jest duży wybór ubranek, kocyków i przeróżnych akcesoriów, które możemy użyć podczas sesji. Namawiam rodziców, żeby zabrali też coś swojego z domu, coś osobistego, cos, co jest dla nich ważne.

Zarówno w studio jak i w domu rodziców należy zadbać o to, aby pokój był odpowiednio ogrzany, by maluszek czuł się dobrze. Przed sesją zawsze omawiamy z rodzicami szczegóły i pomysły dotyczące sesji. Bardzo proszę rodziców o zapoznanie się z moim portfolio, ze stylem zdjęć przeze mnie wykonywanych.

Cierpliwość i wyrozumiałość to cechy które powinien posiadać każdy fotograf noworodkowy. Dziecko nie zawsze chce współpracować podczas wykonywania zdjęć i trzeba to zrozumieć, poczekać i dołożyć wszelkich starań, aby pociecha czuła się dobrze przez cały czas kiedy będzie w centrum uwagi.

To nasz najmniejszy model ustala przebieg sesji. Jest czas na karmienie, jedzenie i przytulanie. Czas sesji noworodkowej zależy od maluszka, czasami jest to 1.5 godziny, czasami dopiero po 1.5 godziny dopiero zaczynamy robić zdjęcia.

Wybierając fotografa noworodkowego kierujcie się jego doświadczeniem. Powierzacie największy skarb w ręce obcej osoby, miejcie pewność, że jest to osoba doświadczona i profesjonalna.
Jeżeli masz pytania dotyczące zdjęć – nie zwlekaj i skontaktuj się, koniecznie gdy maleństwo jest jeszcze w brzuszku.