Sesje kobiece / sensualne

Mar 31, 2016

Pierwsza edycja sesji kobiecych zaczyna się już 12 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona, zachęcam do zapisów:)
Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą stanąć po drugiej stronie obiektywu i uwiecznić swoje piękno na ponadczasowych fotografiach. Warto co jakiś czas zrobić coś przyjemnego dla siebie, a
także stworzyć pamiątkę na lata. Wiele kobiet mówi, że decyduje się na sesję zdjęciową, aby zachować w pamięci swój, młody wygląd;)

Zdjęcia z kobiecej sesji zdjęciowej są super pomysłem na prezent dla naszego partnera. Z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony:)
O Wasz doskonały wygląd i dobre samopoczucie zadbają wizażystki. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało wiadomości na facebooku lub na naszego e-maila.

Pierwsza edycja sesji sensualnych/kobiecych już 12 kwietnia!!! Ilość miejsc ograniczona.

Panie, które chcą zrobić niezwykły prezent swojemu partnerowi lub sobie zapraszam w cudowne miejsce, a wcześniej w ręce profesjonalistek zajmujących się wizażem. Więcej szczegółów w wiadomościach prywatnych na FB lub przez email.

Zdjęcie wykonane podczas warsztatów z Tomkiem Zienkiewiczem
https://www.facebook.com/zieniuphoto/
modelka: Magdalena Stern
MUP : Ewa Król – Praska

 

Pytania?

Telefon: +48 503 578 798
Email: kontakt@ewelinabaranska.pl

 

Zostaw wiadomość na FB

Sesje świąteczne w trakcie obróbki!

Praca wre... Działam żeby jak najszybciej oddać Wam świąteczne zdjęcia. Jest tego tyyylleeee, że szybko nie będzie ale na gwiazdkę zdążymy, będzie idealny prezent świąteczny :)

Sesja brzuszkowa

Nadrabiam z "brzuszkami" :) Sesja brzuszkowa. Bardzo lubię takie, proste, klasyczne zdjęcia - Sylwia i Łukasz, Rybnik Zobacz więcej sesji brzuszkowych

Dziecięca sesja zdjęciowa

Jedna z moich ulubionych "modelek" ostatnio  - Łucja. Uwielbiam  Trudno wybrać jedną najfajniejszą minkę. Łucja swoją sesję zdjęciową dostała w prezencie więc jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego to zapraszam - bony podarunkowe na sesje...

Więcej zdjęć, nowości, konkursów?